KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Skisser 8269131

nr 826 9131

Skisser

3st (2st ihopramade) Olle Nordberg, signerade, motivets mått: 22x18 + 19x21

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 maj 2013
kl 18:52:38

13/5 16:42:36 1      Vinnande bud